REKLAMY

Santamusic.cz - Internetové taneční rádio

SPRAYLOGO V CS 1.6

1) Nejdříve si musíte připravit vhodný obrázek (nejlépe čtvercový), s tím vám my neporadíme, zapojte fantazii (Malování nebo někde schrastěte). Oba rozměry obrázku musí být před vlastní akcí násobkem 16 a zároveň obrázek nesmí překračovat maximální hodnotu 100 752 pixelů, tedy od nejmenšího 16*16 pixelů až po největší 112*96 pixelů (nebo je nutno upravit na takovéto jim nejbližší čísla). Za předpokladu, že obrázek je skutečně čtvercový, zvolíme rozměry 96*96 pixelů a formát *.jpg, *.png, *.tga nebo *.bmp, ale pokud váš obrázek není čtvercový ale obdélníkový (my vám dobře radili) a zároveň chcete co nejméně deformovat obrázek a co nejvěrněji zachovat poměr rozměrů stran a tím i "kouzlo" obrázku.

2) Dále budete potřebovat prográmek na tvorbu textur Wally (stáhnout ZDE), který naleznete v sekci downloads buď na tomto webu nebo přímo na domovské stránce programu, a to na http://www.telefragged.com/wally/downloads.shtml. Program rozbalte do nějakého adresáře (pro milovníky Oken "složky") a spusťte (Wally.exe). V horní liště krysneme (klikneme) na tlačítko "Wizard" a vybereme volbu "HL Color Decal". V tabulce označíme položku "File on hard drive:" a procházecím tlačítkem "..." hnedle napravo určíme umístění námi zrobeného obrázku, otevřeme a od"OK"ujem. Následuje "Ctrl+A" a výsledek uložíme jako "pldecal.wad". Soubor nakopírujeme do "logos" a do adresáře "cstrike" ho nakopírujeme znovu pod názvem "tempdecal.wad" a pro sichr ještě i jako "temppldecal.wad" na stejné místo. Hotovo.

POZOR! - Od této chvíle neotevírejte ve hře položku "Options", jinak se vám SprayLogo přepíše! Není to žádná katastrofa, stačí opět přepsat tempdecal.wad, temppldecal.wad a pldecal.wad podle výše určeného postupu - lepším řešením je ale souboru tempdecal.wad v adresáři "cstrike" nastavit atribut pouze pro čtení a nepřepíše se vám nic.

POZOR!2 - V Non-Steam verzi CS1.6 musíte mít vybranou jinou než Direct3D grafiku, jinak vám žádná SprayLoga nepůjdou ve hře vidět!
Tip: Pokud se vám nechce SprayLogo tvořit, stáhněte si již hotové, např. na http://www.spraylogos.de

 

Hokej unas z NHL a O2 extraligy AKTUALNE !!